Pokračování příště

V březnu 2024 bude mít premiéru nová divadelní komedie s názvem Pokračování příště. V hlavních rolích se představí Kateřina Kaira Hrachovcová, Kristýna Leichtová a Markéta Plánková.

Hana (Kateřina Kaira Hrachovcová) je seriálová herečka, kterou každý zná díky hraní v Porodnici. Patnáct let ztvárňuje diváky milovanou seriálovou doktorku. Hana ale cítí, že se producentům už zajedla, a v seriálu ji nechtějí. Její obavy a úzkosti je nucena s ní sdílet sestra Marie (Kristýna Leichtová). Starostlivá matka od rodiny, která rozjíždí svůj e-shop. Hanu čeká důležité setkání s nekompromisní producentkou Růženou (Markéta Plánková). A není pro schůzku lepšího místa než domácnost Marie, po strop zaplněná krabicemi. Dočká se seriálová doktorka dalších dílů, nebo ji a její představitelku dynamická producentka radikálně odstřihne? Hana je ale pro záchranu své postavy schopná udělat cokoliv...

Divadelní hra vznikála v produkci společnosti Fénix Film. Producentky Dana Voláková a Michaela Bastien Flenerová jsou podepsány pod úspěšnými filmovými  komediemi Po čem muži touží, Po čem muži touží 2 a nově Franta mimozemšťan.

Autorem scénáře komedie ze zákulisí televizních seriálů je Jakub Volák.

Režie divadelní hry se ujala herečka a režisérka Viktorie Čermáková.

 

gardes Catches OnCatchyBlack LOGO Top Futon logo FF Master Logo RGB Black wab logo

Pokračování příště